ul. Piaskowa 12, Dąbrowa
+48 796 797 713
kontakt@systik.pl

O nas

Wiele lat temu, twórcy firmy SYSTIK, postawili sobie za cel stworzenie systemu automatycznego transportu, który pozwoliłby nie tylko usprawnić przesyłanie dokumentów, próbek czy półproduktów, ale też zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy, jednocześnie racjonalizując jej koszty.

Innymi słowy – szukali najszybszej drogi do celu.

Rozwiązaniem okazała się automatyczna poczta pneumatyczna, która w porównaniu do tradycyjnego transportu jest bezpieczniejsza, tańsza, szybsza i niemal bezgłośna.

Dziś firma SYSTIK, jako jedyna w Polsce, specjalizuje się nie tylko w instalacji i serwisowaniu systemów automatycznej poczty pneumatycznej, ale posiada też własne, innowacyjne i opatentowane rozwiązania.

Produkujemy i dystrybuujemy unikalne pojemniki do poczty pneumatycznej oraz inne rozwiązania i materiały służące bezpieczeństwu i usprawnieniu transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwie.

Nasz Zespół to doświadczona kadra inżynierska, mająca w swoim dorobku wiele realizacji w szeroko rozumianej sferze logistyki. Zamówienia realizujemy od wykonania projektu automatyzacji transportu, poprzez dostawę urządzeń, aż do wykonania całych linii szpitalnych, magazynowych, przemysłowych lub innych rozwiązań poczty pneumatycznej wraz z dostawą rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb konkretnego Klienta.

Na dostarczane i montowane przez nas instalacje udzielamy gwarancji, której okres jest indywidualnie ustalany z każdym Klientem. Zapewniamy także kompleksową i profesjonalną obsługę pogwarancyjną.

Nasi Klienci nie wyobrażają sobie pracy bez naszego systemu.
Dowiedz się dlaczego!