ul. Piaskowa 12, Dąbrowa
+48 796 797 713
kontakt@systik.pl

TELECOM

Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem TELECOM

 

Naszą ofertę dla szpitali przygotowaliśmy we współpracy z naszym partnerem – holenderską firmą TELECOM (www.telecom.nl).

Telecom został założony w 1950r. w Rotterdamie, w Holandii i jest w pełni wyspecjalizowaną firmą w systemach poczty pneumatycznej. Posiada własny dział rozwoju, produkcji i serwisowania, które kompleksowo zajmują się całym procesem instalacji poczty od projektu poprzez prototypowanie, produkcję, instalację i serwisowanie.

W Telecom optymalizowane są procesy wewnętrznej logistyki klienta, poprzez pocztę pneumatyczną. Osiągamy to łącząc pełną kontrolę nad projektem ze zindywidualizowanym podejściem do klienta i jego potrzeb.

Ponieważ konsulting, inżynieria instalacja i serwis są kluczowe by powstał sprawny system, Telecom współpracuje z lokalnymi sprawdzonymi dystrybutorami, którzy obsługują ponad 12 000 klientów w 45 krajach. Wszyscy dystrybutorzy są co roku weryfikowani pod kątem wiedzy technicznej, jakości usług doradczych, montażowych i serwisowych. Wszyscy partnerzy uczestniczą w Partnerskim Programie Telecom i mogą polegać na naszym centrum szkoleniowym i wsparciu technicznym.